جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

02166349680

کاتر قلمی

کاتر قلمی وسیله ایست که برای ایجاد برشهای بسیار ظریف با دقت بالا مانند ساخت ماکت، برش دقیق شیارهای شابلون ویا گوشه های عکس مورد استفاده قرار می گیرد.

کاربرد کاتر قلمی

از کاتر قلمی می توان برای بریدن اجسامی از جنس کاغذ، مقوا ، موکت و یا پلاستیک نیز استفاده نمود. اولین کاتر توسط شخصی بنام یوشیو اوکادا ابداع شد که در یک شرکت چاپ مشغول به کار بود و به دلیل کند شدن سریع تیغه ها در حین کار تصمیم به ساخت تیغه ای گرفت که بتواند با هر بار کند شدن تیغه به سادگی آنرا جدا کند و از لبه تیز بعدی استفاده نماید. این شخص پس از ثبت اختراع خود شرکتی را با نام OLFA تاسیس و محصولات خود را به بیش از ۱۰۰ کشور جهان صادر نمود.

کاتر کوچک تمام پلاستیک محصولی از شرکت OLFA می باشد که به راحتی مانند یک قلم در دست قرار می گیرد و برشهای ظریف را ممکن می سازد.
تیغه کاتر کوچک پلاستیکی قابل تاشدن می باشد و می توان با خیالی راحت آن را درون جیب قرار داد و در زمان استفاده با حرکت ضامن به سمت پائین، آن را به حالت اول جهت استفاده باز گرداند.

[av_gallery ids=’4316,4317,4318,4319′ style=’thumbnails’ preview_size=’portfolio’ crop_big_preview_thumbnail=’avia-gallery-big-crop-thumb’ thumb_size=’portfolio’ columns=’5′ imagelink=’lightbox’ lazyload=’avia_lazyload’ admin_preview_bg=” av_uid=’av-2ugsja’]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *